نوکیا ۱۰۵ و ۱۳۰ با پشتیبانی از دو سیم‌کارت معرفی شدند


نوکیا دو مدل جدید به گوشی‌های ساده خود اضافه کرد، این دو دستگاه نوکیا ۱۰۵ و ۱۳۰ نام دارند. تلفن‌های همراه یاد شده دارای پلتفرم نوکیا S30+ بوده و در دو نسخه تک‌ سیم‌کارته و دو سیم‌کارته عرضه می‌شوند. این شرکت برای محصولات خود بازی Snake Xenzia را درنظر گرفته است.

نوکیا ۱۰۵

نوکیا 105

این دستگاه با نسل قبلی خود تفاوت چندانی ندارد، اگرچه اندازه نمایشگر آن به ۱٫۸ اینچ افزایش یافته است. باتری ۸۰۰ میلی‌آمپری مورد استفاده در آن تا ۱۵ ساعت مکالمه را پاسخگو خواهد بود و در حالت آماده به‌کار تا یک ماه شارژ نگه می‌دارد.

با خرید این مدل به رادیو FM دسترسی خواهید داشت، البته شبکه‌های ارتباطی آن به ۲G محدود شده است. مدل تک‌ سیم‌کارته قیمتی معادل با ۱۴٫۵ دلار و مدل دو سیم‌کارته ۱۵ دلار قیمت دارد.

نوکیا ۱۳۰

نوکیا ۱۳۰ دارای نمایشگر ۱٫۸ اینچی بوده و از ۸ مگابایت حافظه داخلی بهره می‌برد که تا ۳۲ گیگابایت حافظه خارجی را پشتیبانی می‌کند. دوربین موجود در پشت این دستگاه قادر به ضبط ویدیو بوده و همچنین برای آن بلوتوث درنظر گرفته شده است.

باتری ۱۰۲۰ میلی‌آمپری این دستگاه تا ۱۱٫۵ پخش ویدیو را پاسخگو بوده و می‌توان تا ۴۴٫۵ ساعت به رادیو گوش داد. همانند دستگاه‌های قدیمی این برند، شاهد فلش LED بر روی آن هستیم. کاربران با پرداخت ۲۱٫۵ دلار قادر به خریداری آن خواهند بود.

نوشته نوکیا ۱۰۵ و ۱۳۰ با پشتیبانی از دو سیم‌کارت معرفی شدند اولین بار در پدیدار شد.