خودنمایی سامسونگ گلکسی نوت ۸ با پردازنده اسنپدراگون ۸۳۵ در بنچمارک گیک‌بنچ


روز گذشته نتایح عملکرد مدل مجهز به پردازنده اگزینوس ۸۸۹۵ گوشی گلکسی نوت ۸ در بنچمارک گیک‌بنچ رویت شد. محصولی که از شماره مدل SM-950F بهره می‌برد و قرار است به عنوان نسخه بین‌المللی، روانه بازار کشورهای مختلف جهان شود.

اما مطابق با روالی که سامسونگ از چند سال اخیر در پیش گرفته، این شرکت مدل دیگری از گلکسی نوت ۸ را برای عرضه در بازار آمریکا آماده کرده که این گوشی به جای پردازنده سری اگزینوس، از چیپ‌ست اسنپدراگون ۸۳۵ بهره خواهد برد. در همین رابطه، ساعاتی پیش، نتایج عملکرد این مدل نیز در بنچمارک گیک‌بنچ رویت شد.

اگر بخواهیم عملکرد این دو مدل را با یکدیگر مقایسه کنیم، باید بگوییم که اسنپدراگون ۸۳۵ در این بنچمارک امتیاز کمتری را در مقایسه با اگزینوس ۸۸۹۵ به دست آورده که البته این اختلاف امتیاز، جزیی است و از این رو، هیچ نگرانی برای خریداران در این رابطه وجود نخواهد داشت.

گلکسی نوت ۸ مجهز به پردازنده اگزینوس ۸۸۹۵ با شماره مدل SM-N950F توانست در بخش تک هسته‌ای و چند هسته‌ای این بنچمارک به ترتیب امتیازهای ۱۹۸۴ و ۶۱۱۶ را کسب کند و مدل مجهز به چیپ‌ست اسنپدراگون ۸۳۵ با شماره مدل SM-950U نیز توانست امتیاز ۱۸۱۵ را در بخش تک هسته‌ای و امتیاز ۶۰۶۶ را در بخش چند هسته‌ای به دست آورد.

همان‌طور که مشاهده کردید، عملکرد این دو مدل، اختلاف چندانی با یکدیگر ندارد و نمی‌توان با توجه به این امتیازها، رای به برتری مطلق یک مدل بر مدل دیگر داد. با این‌حال، سامسونگ چندی پیش به صورت رسمی‌ ۲۳ آگوست (یکم شهریور) را برای مراسم رونمایی از گلکسی نوت ۸ که به رویداد Unpacked نیز شناخته می‌شود، اعلام کرد و باید منتظر ماند و دید که این عضو پرسروصدای چشم‌بادامی‌ها با چه مشخصات و ویژگی‌هایی رونمایی خواهد شد.

نوشته خودنمایی سامسونگ گلکسی نوت ۸ با پردازنده اسنپدراگون ۸۳۵ در بنچمارک گیک‌بنچ اولین بار در پدیدار شد.